Opinie

canson_logoWWW.CANSON.PL

JAKO PIERWSZA PRACOWNIA W POLSCE OTRZYMALIŚMY
REKOMENDACJĘ CANSON ZA JAKOŚĆ I WYNIKI ZAJĘĆ

 

 

Alicja Denkowska | obecnie studentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
Szkoła rysunku „OKO” to naprawdę wyjątkowe miejsce! W kreatywnej atmosferze pracowni przy ul.Batorego spędziłam wiele godzin, rozwijając swoje umiejętności pod okiem Pani Darii Rzepeli i Pana Tomasza Wełny. Prowadzący to nie tylko wysokiej klasy artyści, ale też świetni dydaktycy. Zajęcia były prowadzone super profesjonalnie, a  korekty i wskazówki cechowały się wielką kulturą i życzliwością dla każdego z uczniów. Zamiast uczyć szkolnych kanonów, Prowadzący potrafią znaleźć i rozwinąć to, co w nas unikalne – zamiast wciskać w ramy „poprawnych technik”, metodą podpowiedzi wyłuskują z naszych prac to, co nas wyróżnia i powinno być istotą twórczości artystycznej. Ten sposób nauki jest nie tylko skuteczny, ale daje też ogromną satysfakcję i energię do dalszej pracy. Jeśli ktoś myśli na poważnie o związaniu swojego życia ze sztuką, powinien trafić właśnie tutaj. O dowód nietrudno. W czerwcu 2012, za pierwszym podejściem dostałam się na moje wymarzone studia na krakowskiej Akademii Sztuk Pięknych. Mam świadomość, że dzięki Szkole „OKO” udało mi się spełnić moje marzenie! Bardzo dziękuję J

 

Alicja Gołyźniakobecnie studentka Wydziału Edukacji Artystycznej na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
Do szkoły rysunku OKO trafiłam około trzy miesiące przed egzaminami wstępnymi na krakowską ASP. 8 godzin zajęć tygodniowo przy pełnym zaangażowaniu moim i ze strony pana Tomasza Wełny, wystarczyło, by z powodzeniem przebrnąć przez rekrutację 🙂 Rzetelne, klarowne porady prowadzącego, wkład i pełne zainteresowanie uczniem, miła, przyjazna atmosfera w pracowni sprawiają, że umiejętności przybywa z każdą godziną 🙂 Polecam każdemu, szczególnie kandydatom na uczelnie artystyczne. Sukces gwarantowany!


ola trzaskalikOla Trzaskalik
| obecnie studentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pieknych w Krakowie
Serdecznie chciałabym polecić pracownie pana Tomasza Wełny i Darii Rzepieli, w której sama stawiałam moje pierwsze kroki w rysunku, malarstwie oraz innych dziedzinach sztuki. Czas spędzony w pracowni zawsze mijał szybko i przyjemnie a dzięki czuwaniu i zaangażowaniu prowadzących praca i drobne sukcesy zawsze dawały mi wiele przyjemności. Kurs pomógł mi nie tylko rozwinąć się artystycznie ale też z pełną świadomością wybrać kierunek studiów. Dzisiaj jako studentka Wydziału Grafiki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie miło wspominam serdeczną i profesjonalną atmosferę pracowni. Cieszę się, że właśnie tam zdecydowałam się zacząć moją przygodę ze sztuką. Pracownia dała mi wiele doświadczenia, otworzyła szerzej oczy na świat sztuki i pozwoliła ruszyć dalej!


Łukasz Wiśniewski
|
zawodowy grafik projektant, STUDIO WIŚNIE
Zajęcia prowadzone przez Tomasza i Darię to znakomita możliwość rozwijania swoich umiejętności plastycznych i wiedzy w dziedzinie sztuk wizualnych. Szeroki zakres tematów zajęć i bogaty wybór technik realizowanych prac pozwala na dobranie interesującej, indywidualnej drogi rozwoju


Bartek Kaproń
obecnie student Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
Serdecznie polecam kurs Rysunku i Malarstwa OKO. Sam swoje pierwsze kroki stawiałem pod okiem pana Tomasza Wełny i pani Darii Rzepieli – wszystko odbywa się w bardzo miłej atmosferze, a same zajęcia są prowadzone bardzo profesjonalnie. Każdy może liczyć na indywidualne podejście prowadzących oraz bardzo rzetelne i konkretne korekty, co szczególnie na początku, jest bardzo ważną kwestią (napewno nie zostaniesz pozostawiony samemu/samej sobie, stojąc ze spuszczonymi rękami przed sztalugą, nie będąc pewnym co robić dalej). Aktualnie studiuję na ASP w Krakowie, na wydziale grafiki – co w dużej mierze zawdzięczam panu Tomaszowi. Jeżeli szukasz miejsca, gdzie nauczysz się rysunku lub malarstwa – jestem przekonany, że będzie to najlepszy wybór!


Anna Frandlucha
 | obecnie studentka Wydziału Konserwacji i Renowacji Dzieł Sztuki na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie
Kurs Rysunku i Malarstwa OKO pozwolił mi dokonać rzeczy która wcześniej wydawała się niemal niemożliwa. Po zaledwie roku intensywnej pracy udał mi dostać się na Wydział Konserwacji Zabytków na krakowskiej ASP. Zaangażowanie, doświadczenie i indywidualne podejście prowadzących pomogło mi uwierzyć, że dam radę i rozwinąć swoje umiejętności w niewyobrażalny dla mnie sposób. Serdecznie polecam wszystkim ten kurs, jestem pewna, że nie ma lepszego w Krakowie!


Marcin Gajda
| zawodowy grafik komputerowy
Co mi daje kurs rysunku u p. Tomasza Wełny? Przede wszystkim rozwój, świadomy kierunek działań i radość z nabytych umiejętności na co dzień w pracy. Dziękuję!


Marcin Rojek
 | grafik projektant
Na zajęcia do Pracowni OKO przyszedłem, aby rozwinąć moje umiejętności rysunkowe i malarskie. Otrzymałem znacznie więcej. Gorąco polecam!


Michał Chrzan
| firma Cracow Transfers
Kurs Rysunku i Malarstwa OKO prowadzony jest przez Tomasza Wełnę i Darię Rzepielę, moim zdaniem wybitne osobistości i bez dwóch zdań autorytety w dziedzinie rysunku, grafiki, malarstwa jak również architektury. Poza udoskonalaniem swojego warsztatu artystycznego każdy uczestnik kursu na pewno zwróci uwagę na przyjazną i domową atmosferę panującą w pracowni. Szczerze polecam!!!

3 uwagi do wpisu “Opinie

  1. Kurs Rysunku i malarstwa OKO jest najlepszym na jaki do tej pory uczęszczałam. Indywidualne podejście do każdego, miła atmosfera i otoczenie kreatywnych ludzi sprawia, że zawsze mam ochotę iść na zajęcia. Polecam, polecam!!

  2. Pan Tomasz i Pani Daria tworzą niezwykle zgrany zespół dydaktyczno – motywujący:) Ich pracownię cechuje rzetelne i indywidualne podejście do każdego z kursantów. Sama spędziłam pod ich skrzydłami rok, gdzie nauczyłam się rysunku i malarstwa właściwie od zera, uwierzyłam we własne możliwości i zaczęłam świadomie poruszać się po świecie sztuki. Aktualnie jestem studentką grafiki na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Z sentymentem śledzę poczynania Pracowni i bardzo cieszy mnie fakt, że tak wspaniale się rozwija i poszerza swoją ofertę. To właśnie tam zaczęło się spełniać moje marzenie, za co jestem wdzięczna 🙂

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.