dla dzieci: zajęcia rysunku malarstwa grafiki i rzeźby

dla-dzieci

KURS RYSUNKU I MALARSTWA KRAKÓW | PRACOWNIA OKO

W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZACZĄĆ ZAJĘCIA

ZAPRASZAMY!

Rysunek, malarstwo, grafika, animacja i rzeźba dla dzieci
Pracownia OKO to profesjonalna pracownia artystyczna otwarta również dla wszystkich dzieci. 

Każde dziecko pod okiem DR TOMASZA WEŁNY realizuje swój całkiem indywidualny program dopasowany do zainteresowań i wieku. Współpracujemy z Krajowym Funduszem na Rzecz Dzieci – organizacją wspierającą szczególnie uzdolnione dzieci i młodzież.

DR TOMASZ WEŁNA jest wieloletnim wykładowcą Akademii Sztuk Pięknych, obecnie wykłada na Uniwersytecie Jagiellońskim. Jest twórcą znanego polskiego kroju pisma Apolonia. Jako artysta współpracował z takimi instytucjami jak: Teatr Wielki Opera Narodowa, Sejm RP, Telewizja TVN, Telewizja TTV, INTERIA.PL, AGORA S.A., Canson Polska, Gazeta Krakowska, Gazeta Wyborcza.

Nasza misja
to rozwój kreatywności, ciekawości, wrażliwości i poczucia piękna u najmłodszych – wiemy, jak pomagają one dzieciom w rozwoju osobowości i przyszłym życiu.

 


Przygoda ze sztuką

w profesjonalnych warunkach pracowni to niezapomniane doświadczenia.
Wielu z naszych uczniów kontynuuje edukację artystyczną na poziomie liceum plastycznego, Akademii Sztuk Pięknych, uczelni zagranicznych – m.in. London College of Art, University of Cambridge, Fashion Design School we Florencji i innych.

.

Zapraszamy najmłodszych
już od 4 roku życia: na zajęcia rysunku, malarstwa, rzeźby, filmu animowanego, grafiki i wiele innych.

CENY
Pierwsze próbna godzina GRATIS!

Wszystkie materiały plastyczne w cenie

 

karnet 4 godziny na 4 tygodnie
150

karnet 8 godzin na 4 tygodnie
320 zł

pojedyncze zajęcia 1-godzinne
45 zł

Terminy i godziny do wyboru poniżej.

.

Pierwsze w Polsce Zajęcia dla dzieci na iPad Pro (dzieci od lat 8) – rysujemy i malujemy z użyciem iPada najnowszej generacji oraz rysika Apple Pencil. Koszt godziny zegarowej – 50 zł

Pierwsze w Polsce Zajęcia dla dzieci w WIRTUALNEJ RZECZYWISTOŚCI (dzieci od 12 lat) – malarstwo, rysunek, rzeźba, a także Spacer po Układzie Słonecznym, Spacer po dnie oceanu. Koszt godziny zegarowej – 70 zł

.


Akademia Młodego Architekta


To nowe zajęcia dla dzieci rozwijające pasję rysunku i projektowania architektonicznego i przemysłowego. Specjalnie opracowany program stanowi podstawę do dalszej edukacji w kierunku architektury i późniejszych studiów na uczelniach urbanistycznych.
Zajęcia z cyklu Akademii Młodego Architekta rozwijają wyobraźnię przestrzenną i kreatywność w modelowaniu i rysunku perspektywicznym.
Młodzi i mali architekci w Pracowni OKO osiągają zadziwiające efekty w kształtowaniu wcale nie „małej” architektury –  na papierze w modelach z tektury, słomek patyczków, a nawet formach wycinanych laserowo.

W KAŻDEJ CHWILI MOŻNA ZACZĄĆ ZAJĘCIA

ZAPRASZAMY!

terminy zajęć do wyboru w czasie wakacji:

środy
11.00 – 13.00

czwartki
11.00 – 13.00

piątki
 11.00 – 13.00

soboty
11.00 – 13.00

 

ZAPISY I INFORMACJE
tel. 691 81 75 74  
tomaszwelna@icloud.com

Zapraszamy do galerii najnowszych prac dzieci poniżej!